Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický

Kód: 2605119

Úplný název:

Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický (Stuchlý Ivan): Naucný slovník kynologický

Autor a popis:

Stuchlý Ivan, Nutri PETS, Nutri CYON, 1200 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
2 054 Kč (2 985 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Populárně naučná kynologicko-chovatelská publikace o 1200 str. se 600 barevnými ilustracemi (originálními kresbami a fotografiemi) ve formě ilustrovaného naučného slovníku s popisem téměř 1500 kulturních a přírodních plemen psů a portréty všech recentních volně žijících druhů psovitých šelem určená především chovatelům a majitelům psů. Obsahuje přes 4400 výkladových a odkazových hesel z anatomie a morfologie, fylogeneze, etologie, chovu a genetiky, výživy a dietetiky, parazitologie a zdravovědy psů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Velká ilustrovaná kynologická encyklopedie - Naučný slovník kynologický