Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek

Kód: 7267332

Úplný název:

Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek (kol.): Se zábavnými vyklápecími a vysouvacími obrázky a se skrytými prekvapeními!

Autor a popis:

JUNIOR, 12 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Jak chytal svou kořist krvelačný velociraptor? Co si Tyrannosaurus rex dal rád k večeři? Jak vypadala dinosauří vejce? Jaké to bylo v době ledové? A jak to, že o těchto neuvěřitelných tvorech z daleké minulosti tolik víme? Kniha nechává přehledným a uceleným způsobem ožít minulost zajímavých bájných dinosaurů.
Vstupte do světa dinosaurů oživeného úžasnými obrázky, důmyslnými vyklápěcími a vysouvacími texty a působivými trojrozměrnými skládačkami!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Velká kniha dinosaurů - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými přek