Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen

Kód: 7267331

Úplný název:

Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen (Brown Leo): Se zábavnými vyklápecími a vysouvacími obrázky a se skrytými prekvapeními!

Autor a popis:

JUNIOR, 12 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Víte, že drakům se v dávných dobách říkalo všelijak? Třeba saň nebo šarkan. Na starých rytinách a obrazech můžeme vidět draky bez křídel nebo bez pařátů, někdy jsou okřídlení nebo vypadají spíš jako hadi. Draci můžou být zlá stvoření, která v sobě nemají ani kapku dobra, nebo laskavé bytosti, které pomáhají venkovanům v jejich potížích a nosí štěstí. Ale draci dokážou něco, co neumí žádný jiný tvor: chrlit oheň. Příběhy o dracích se vyprávějí už tisíce let. Je v nich však aspoň zrnko pravdy? Rozhodněte sami... Tato velkolepá kniha, až po okraj plná úžasných údajů, ohromujících obrázků, působivých trojrozměrných skládaček a vyklápěcích i výsuvných překvapení, vás bude provázet na vzrušující cestě světem fantazie!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti nad 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti nad 10 let / Velká kniha draků - se zábavnými vyklápěcími a vysouvacími obrázky a se skrytými překvapen