Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy

Kód: 2475569

Úplný název:

Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy (Siegel Ronald D.): Jednoduchá cvicení pro každodenní problémy

Autor a popis:

Siegel Ronald D., Grada, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Hledáte skutečně komplexní, ale zároveň poutavou a srozumitelnou učebnici všímavosti a meditačních technik? Pak jste ji našli!
Všímavost nabízí cestu k celkové životní pohodě a pomáhá lépe zvládat nevyhnutelné překážky, jež život staví do cesty. Je přístupná každému, prokazatelně přináší příznivé účinky a přitom nevyžaduje žádný speciální výcvik ani spoustu volného času.
Osvojíte si techniky, které opravdu fungují a které můžete jednoduše praktikovat cestou do práce, na procházce se psem nebo při mytí nádobí. Získáte spoustu praktických rad, jak do běžného života začlenit meditace, jež vám nezaberou více než dvacet minut denně. Pomocí flexibilního a podrobného akčního plánu se krok za krokem naučíte, jak se v běžném životě lépe soustředit, jak zvládat nepříjemné emoce jako hněv a smutek, jak prohloubit své vztahy, jak se cítit odpočatější a zažívat méně stresu, jak omezit nezdravé návyky, jak zmírnit pocity úzkosti a deprese i jak se zbavit nespavosti, bolestí zapříčiněných stresem a dalších zdravotních problémů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy