Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními!

Kód: 7267330

Úplný název:

Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními! (Brown Leo): Se zábavnými obrázky a skrytými prekvapeními!

Autor a popis:

JUNIOR, 12 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pojďme se společně podívat na egyptské památky zblízka a prozkoumejme stavby a předměty staré tisíce let. Prohlédneme si pyramidy a odhalíme jejich tajemství, zjistíme jaký účel má sfinga, podíváme se na objevené hrobky faraónů, podrobně se seznámíme s mumifikací těl bohatých Egypťanů, zjistíme jaké účesy nosili muži a ženy ve starověkém Egyptě, a to vše díky důmyslným vyklápěcím a vysouvacím obrázkům a působivým trojrozměrným skládačkám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti nad 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti nad 10 let / Velká kniha o Egyptě - se zábavnými obrázky a skrytými překvapeními!