Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu

Kód: 2424467

Úplný název:

Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Knižní klub, 384 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

V roce 1922 se Agatha Christie zúčastnila obchodní mise propagující Výstavu Britského impéria, jež se měla konat o dva roky později ve Wembley. Itinerář desetiměsíční cesty zavedl výpravu do Jižní Afriky, Austrálie, na Nový Zéland, Havaj, do Kanady a New Yorku. Desítky úžasných míst, svérázných postav a dobrodružných, strastiplných i humorných situací - to vše popsala rodící se královna detektivek v dosud nezveřejněných dopisech své matce a zdokumentovala i fotograficky. Velká výprava odhaluje novou, nepoznanou tvář slavné spisovatelky, zároveň je však i jedinečným dobovým cestopisem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Velká výprava - Dopisy a fotografie z putování po Britském impériu