Velký anglicko-český a česko-anglický slovník

Kód: 2512593

Úplný název:

Velký anglicko-český a česko-anglický slovník (TZ-one): 85 000 hesel

Autor a popis:

Kol., CPress, 1232 stran, jazyk - angličtina, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
511 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2017 dopoledne. 
 

Hesla byla pečlivě vybrána podle frekvence užití. Publikace obsahuje soudobou slovní zásobu, nevyhýbá se slangovým výrazům ani vulgarismům. Nabízí rovněž odborné termíny z oblasti vědy, techniky i ekonomiky. Základní frazeologie je doplněna o fráze, konkrétní spojení, významové charakteristiky a příklady užití. V anglicko-české části je uveden přepis výslovnosti, v případě rozlišné britské a americké výslovnosti obě varianty. Heslář provází detailní gramatická charakteristika, ať se týká slovních druhů, skloňování, časování, čísel, slovesných tvarů, počitatelnosti ad. V příloze je uveden přehled nepravidelných sloves. Ke knize je připojeno i CD, které umožňuje díky fulltextovému vyhledávání rychlé zobrazení hledaného hesla. Zobrazený překlad je možné zkopírovat v textovém editoru. V elektronické verzi lze listovat, vytvářet záložky, zapisovat poznámky, využít historii hledání, měnit velikost písma nebo si slovník vytisknout.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velký anglicko-český a česko-anglický slovník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velký anglicko-český a česko-anglický slovník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velký anglicko-český a česko-anglický slovník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velký anglicko-český a česko-anglický slovník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velký anglicko-český a česko-anglický slovník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Velký anglicko-český a česko-anglický slovník