Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM

Kód: 70082480

Úplný název:

Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM (kol.):

Autor a popis:

TZ-one, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
6 042 Kč (8 900 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

 

2 933 000 hesel, obecná a odborná terminologii (obecný, ekonomicko-právní, chemicko-lekářský, technický slovník), slovník cizích slov, malá ilustrovaná encyklopedie.

Nejrozsáhlejší komplet anglických, německých, ruských, španělských, italských a polských oboustranných slovníků zpracovaných v moderním software Lingvo, který se vyznačuje spolehlivým obsahem, mocnými vyhledávacími schopnostmi a intuitivním rozhraním. Umožňuje rychlé a přesné překlady slov a slovních spojení z/do češtiny. Snadná integrace českých slovníků do hlavní ovládací aplikace a rozšiřitelnost vám umožňuje přizpůsobit Lingvo podle vašich rostoucích potřeb. Je umožněn nákup dalších jazykových kombinací a slovníků pro použití spolu s vaším software Lingvo. Přístup do on-line projektu e-Slovníky.cz.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Velký překladový slovník - 6 jazyků A,I,N,Pl,R,Š - CD-ROM