Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa

Kód: 7352696

Úplný název:

Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa (kol.):

Autor a popis:

Svojtka, 608 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
688 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rádi lyžujete? Stalo se lyžování vaší vášní? Tato kniha je pro vás tou správnou volbou. Velký ski atlas vám představí ta nejlepší lyžařská střediska v Alpách včetně vyobrazení lyžařských tras. Dozvíte se v něm, jaká je cena skipasu, které lyžařské středisko je vhodné pro začátečníky a které pro zdatné lyžaře, jaká je záruka sněhové pokrývky v dané oblasti a kde se nacházejí rozlehlé terény pro freeride či běžky. Dočtete se, jak to kde vypadá s opatrováním dětí ve školkách pro hosty a lyžařských školičkách a jaká je speciální nabídka zábavy pro mladé rodiny. Co se dá podniknou po lyžování , jaká je kulinářská nabídka i kde se dá nejlépe slavit. Součástí knihy je i podrobná automapa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Velký ski atlas - nejlepší zimní střediska v Alpách+automapa