Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy

Kód: 7168943

Úplný název:

Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy (Strejčková, Novotná, Uhrová): pro strední zdravotnické školy, obor zdravotnický asistent

Autor a popis:

Strejčková, Novotná, Uhrová,, FORTUNA, 112 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (137 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Učebnice seznamuje žáky se systémem zdravotní péče, s významnými zdravotnickými organizacemi, s právní úpravou zdravotní péče, s aktuálními otázkami ve zdravotnictví. Dále se zabývá faktory podílejícími se na zdraví každého z nás, programy na podporu zdraví, metodami a prostředky výchovy ke zdraví. Má připravit žáky k tomu, aby byli schopni vhodným způsobem ovlivňovat postoj svých pacientů i spoluobčanů k vlastnímu zdraví a podílet se na realizaci programu na podporu zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy