Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD

Kód: 5619121

Úplný název:

Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD (Verne Jules):

Autor a popis:

Verne Jules, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
246 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Dramatizace románů Julese Verna z archivu Českého rozhlasu

Hrají Jiří Bartoška, Hana Maciuchová, Petr Čepek, Zlata Adamovská, Radovan Lukavský, Václav Knop, Vladimír Brabec, Martin Myšička, Andrea Elsnerová, Jiří Štěpnička, Miroslav Táborský, Ilja Racek a řada dalších

Klasik dobrodružné a vědeckofantastické literatury slavný francouzský spisovatel Jules Verne psal své romány ve druhé polovině 19. století, dodnes jsou však čtenářským lákadlem pro ty, kteří milují vzrušující děj a objevy napínající fantazii k prasknutí. Tři skvělé „verneovky“ byly předlohou k dramatizacím tohoto kompletu, bohatým na napětí, dramatický spád, proměny prostředí a především dokonalou hereckou interpretaci. Cesta do středu Země je vědeckofantastickým dílem o dalším světě, který existuje pod námi. Děti kapitána Granta pak napínavým vyprávěním o dobrodružstvích, která prožijí dvě statečné děti při hledání svého ztraceného otce na třech kontinentech. Hvězda jihu líčí vzrušující situace na diamantových polích Jižní Afriky.

Převod literatury do zvukové podoby je ve všech třech realizacích do té míry kongeniální, že souznění s původní předlouhou účinek na posluchačovu fantazii dokonale umocňuje!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Verne Jules - Cesta do středu země, Děti kapitána Granta, Hvězda Jihu - 3CD