Věrný špion

Kód: 7033971

Úplný název:

Věrný špion (Berenson Alex):

Autor a popis:

Berenson Alex, Olympia, 240 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příběh převzatý z každodenních novinových titulků - reportér The New York Times Alex Berenson nabízí poutavý a mrazivě věrohodný románový thriller z období po 11. září.
Jediný Američan, který kdy infiltroval al-Kajdu, John Wells, byl tajným agentem tak dlouho, že si CIA už není jistá, zda je dosud loajální - nebo vůbec naživu. Nyní se Wells vrací domů na příkaz Omara Chadrího, organizátora řídícího útoky al-Kajdy proti Spojeným státům. A ani Chadrí, ani Jennifer Exleyová, Wellsova nadřízená v Langley, nevědí, co od něj mohou očekávat.
Během let prožitých v horách se z Wellse stal muslim a on začal pochybovat o americkém programu. Je individualista, a CIA mu není s to důvěřovat. Ale zatímco se Chadrí blíží k rozpoutání nejničivějšího útoku v dějinách, Wells a Exleyová vědí, že ho musejí zastavit, ať už se schválením CIA, nebo bez něj.
Věrný špion, Berensonova strhující románová prvotina, je napínavým románem sondujícím složitosti a hrůzu dnešního světa. Je to jedinečně vzrušující a provokativní dílo autora, který velmi dobře svůj námět zná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Věrný špion do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Věrný špion.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Věrný špion (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Věrný špion bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Věrný špion doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi