Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ

Kód: 9046280

Úplný název:

Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ (Mihálik Jan):

Autor a popis:

Mihálik Jan, PRINT SERVIS, 80 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
55 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace pro prvňáčky a šikovné předškoláky slouží k zábavnému procvičení látky 1. třídy. Ideální pomůcka k procvičování učiva v průběhu školního roku nebo opakování o prázdninách. Vhodná i pro předškoláky jako příprava na práci v 1. třídě. Formát publikace A5, rozsah 80 barevných stran, vytištěno na bílý bezdřevý papír, obálka plnobarevná s lesklým laminem. Vazba V1, 2x skobka.

Knížka obsahuje procvičení psaní všech čísel a písmen, bludiště, dětské křížovky s tajenkou, příklady na sčítání a odčítání, hledání dvojic, řazení objektů podle velikosti, poznávání základních geometrických tvarů, dokreslování obrázků podle osy souměrnosti, logické úkoly, hledání slov opačného významu, základní práce s hodinami, poznávání ročních období, určování mláďat...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Veselá škola se zvířátky - učivo 1. třídy - pomůcka pro zábavné procvičení učiva 1. tř. ZŠ