Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída)

Kód: 2660372

Úplný název:

Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída) (Mrázková Eva): 3. trída

Autor a popis:

Mrázková Eva, EDIKA, 64 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
100 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Diktáty často bývají pro školáky strašákem. Pomocí cvičebnice Veselé diktáty a doplňovačky se snažíme tuto noční můru trošku polidštit. Máme při tom na paměti dvě důležitá pravidla – opakování dělá mistra a škola hrou. Použili jsme pravopisné oříšky, které děti postupně louskají ve 3. třídě, v příbězích spolužáků z jedné školy. Děti jsou na další osudy školáků zvědavé, proto pak k psaní diktátu necítí takovou nechuť, některé se na ně dokonce těší. Texty lze použít dvojím způsobem, který zvolíte podle zralosti dítěte nebo obtížnosti probíraného jevu. Buď můžete dítě nechat v první části doplnit chybějící písmena, nebo mu text podle klíče v závěru nadiktovat. Knížka je vhodná pro procvičování pravopisu ve škole i doma. Cvičebnice se zaměřuje na tyto jevy: Párové souhlásky uvnitř slov – b, p – d, t – ď, ť – h, ch – v, f – z, s – ž, š Vlastní jména Vyjmenovaná slova Přejeme vám hodně zábavy při procvičování pravopisu.

Nahlédnout do Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída) Nahlédnout do Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá na výlet (3. třída)