Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr)

Kód: 5658262

Úplný název:

Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr) (Somr Josef):

Autor a popis:

Radioservis, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Vypráví pohádkový výpravčí Jiří Somr Tyto pohádky navazují na všeobecnou oblíbenost mašinek u dětí a jsou určeny všem malým i velkým obdivovatelům starých časů, parních mašinek a atmosféry na železnici. Pohádky kromě neopakovatelného přednesu pana Josefa Somra obsahují reálné zvuky parních mašinek, parních píšťal, a další zvuky zpracované ve filmovém studiu plus další překvapení. 1. Parní lokomotiva a ohnivý mužíček 2. O vláčku, který se bál tunelů 3. O zlobivé výhybce 4. O líné závoře 5. Jak se smutné mašince splnilo tajné přání 6. Jak pan přednosta zachránil Vánoce
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: Veselé mašinky - pohádky z depa a kolejí - CD (Čte Jiří Somr)