Vesmírné přízraky

Kód: 9041900

Úplný název:

Vesmírné přízraky (Vašíček Arnošt):

Autor a popis:

Vašíček Arnošt, Mystery Film, 176 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
187 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

S příchodem nového tisíciletí se na mnoha místech světa, častěji než kdy jindy, objevují neznámé létající objekty. V roce 2007 jen ve Velké Británii stoupl počet pozorování o 40 procent. Některé z tajemných plavidel se podařilo natočit nebo vyfotografovat. V několika případech jde o nejkvalitnější snímky, jaké kdy byly pořízeny. Důkazní materiály poskytla i armáda. Vlády některých států odtajnily, alespoň část, doposud přísně tajných archivů o sledování UFO. Existenci mimozemšťanů připustil dokonce i Vatikán.

Na Marsu byly objeveny pyramidy, rozměrné stavby a další kamenné artefakty, které by mohly být vytvořeny uměle. Jeden snímek zachycuje cosi, co vypadá jako postava humanoida. Na jiném rozpoznáváme lebku, ležící v pouštní krajině. Robotické vozidlo Oportunity „někdo" pravidelně zbavuje nánosů prachu. Díky tomu si už dávno přesluhující zařízení nadále drží vysokou výkonnost.

Odpálila tuto explozi překvapivých událostí pouhá náhoda nebo jde o předzvěst blížícího se „oficiálního“ kontaktu lidstva s mimozemskou civilizaci?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vesmírné přízraky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vesmírné přízraky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vesmírné přízraky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vesmírné přízraky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vesmírné přízraky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady