Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu

Kód: 7243575

Úplný název:

Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu (Ball Pamela):

Autor a popis:

Ball Pamela, Brána, 208 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
28 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
 

Všichni máme možnost získávat prostřednictvím svých snů skryté informace. Když jsme vzhůru, máme sklon buď opomíjet, nebo potlačovat svého „vnitřního guru“, který nás provází na cestě do podvědomí. Kniha ukazuje jak využít tarot jako osvědčenou metodu přístupu k našemu skrytému vědomí a nabízí sondu do hlubin archetypálních obrazů, které se zjevují v našich snech. Nalezneme v ní i tematický slovník symbolických prostředků, výklad příslušné symboliky, způsob, jak si poradit se sny, s jejich studiem a výkladem. Naučíme-li se poslouchat a dešifrovat poselství, která se nám náš „moudrý vnitřní rádce“ snaží předávat, pak můžeme jen získat. Pokud prakticky využijeme všeho, co kniha odhalí, nabude náš každodenní život zcela nových hodnot.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Věštba podle snů - Odhalte skryté hlubiny vědomí pomocí symboliky a tarotu