Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat

Kód: 2043026

Úplný název:

Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat (Skalka Petr):

Autor a popis:

Skalka Petr, Mladá Fronta, 200 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Veselé, vtipné i poučné příběhy ze zoo pro všechny milovníky zvířat Známý veterinář popisuje ve své třinácté knize, jak zábavný, vzrušující, ale někdy i nebezpečný může být život v blízkosti velkých cizokrajných šelem či domácích mazlíčků. Autor ve více než šedesáti příbězích ze své veterinární praxe v zoo vzpomíná na nejzajímavější zvířecí osobnosti ze své ordinace i okolí, líčí neuvěřitelné zážitky s nimi, popisuje jejich ošetřování i péči o ně. Z vyprávění čiší autorův humor, láska ke zvířatům a respekt k jejich zvykům i potřebám.

Nahlédnout do Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat Nahlédnout do Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Veterinář vzpomíná - Veselé, vtipné i poučné příběhy ze ZOO pro všechny milovníky zvířat