Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel

Kód: 9054680

Úplný název:

Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel (Svoboda Miroslav):

Autor a popis:

Svoboda Miroslav, BMV nakladatelství, 256 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
250 Kč (363 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V souladu s podtitulem vypráví autor poutavé příběhy ze života veterinárního lékaře a učitele na veterinární fakultě v Brně. Zaměřuje se jednak na dobu svých studií a zážitky se svými učiteli a poté i kolegy, nicméně hlavní pozornost je věnována úsměvným příhodám, ke kterým dochází při každodenním kontaktu veterinárního lékaře s nemocným zvířetem a jejich majitelem. Autor se nevyhýbá ani zážitkům se studenty a kolegy v prostředí fakulty i univerzity. Kniha je ilustrována originálními kresbami dr. Miroslava Pavlíčka, které jsou šité na míru konkrétním zápletkám. Publikace by mohla vzbudit zájem u těch chovatelů či majitelů domácích zvířat, kteří chtějí znát názory druhé strany, tj. veterinárního lékaře starajícího se o čtyřnohého člena jejich domácnosti. Mohla by zaujmout i studenty veterinární medicíny a ty čtenáře, kterým zvířata a jejich nelehká životní pouť nejsou lhostejné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Veterinární medicína po kapkách aneb Příběhy ze života veterináře a vysokoškolského učitel