Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský)

Kód: 72272990

Úplný název:

Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) (Lebbon Tim):

Autor a popis:

Lebbon Tim, Baronet, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

NOVÝ PŘÍBĚH ODEHRÁVAJÍCÍ SE MEZI FILMY VETŘELEC A VETŘELCIHluboký vesmír… Tajemné, neprobádané místo, skrývající netušené záhady a nepředstavitelná nebezpečí. A lidstvo coby nepatrná kapička v tom gigantickém oceánu se houževnatě snaží prozkoumat jeho mystéria a pochopit jeho zákonitosti.Sedmatřicet let poté, co Ellen Ripleyová, třetí důstojnice obchodní nákladní lodi Nostromo, svedla svou vítěznou bitvu s krvelačným mimozemským organismem a ponořila se do hyperspánku, ještě pořád pluje nekonečným mezihvězdným prostorem. Není to ale náhoda, co jí postaví do cesty těžební loď Marion, a není to záchrana, co ji čeká po probuzení. Naopak, její nejtemnější noční můry jako by se probudily spolu s ní…Stopáž: 12 hodin a 23 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Audio CD: Vetřelec - Probuzení - CDmp3 (Čte Pavel Rímský)