Vidět je věřit, věřit je vidět

Kód: 9042623

Úplný název:

Vidět je věřit, věřit je vidět (Smith Parveen):

Autor a popis:

Smith Parveen, Agrofin, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.5.2017 dopoledne. 
 

Příběhy v této knize popisují skutečné životní prožitky. Jsou napsány s nejvyšší mírou upřímnosti prostou osobou toužící po prostotě. Náhody? Vše, co se za posledních šest měsíců odehrálo v Parveenině životě, je v této knize. Věří, že se nejednalo o náhody, ale spíše o synchronicity. Události, které vedly z jednoho místa na druhé, šance setkat se s lidmi, kteří se nyní stali v jejím životě výjimečnými. Dokonce ani její léčitelské schopnosti nebyly náhodné. Každá z nich byla synchronicitní událostí. Vize byly radami andělů a Boha a vše se událo z nějakého důvodu. A tím důvodem byla transformace. Pro ty z vás, kteří máte oči zavřené: otevřete je a probuďte svoji duši.

Parveen má 3 děti a je provdaná za Darena. Bydlí v Cheshire, kde provozuje své léčení andělskou reiki. Je oddaná a soucitná, pokud jde o pomoc klientům. Její klienti za ní cestují i z velké dálky, ať už za léčením, na andělské večery nebo na harmonizaci andělskou reiki. Její práce zahrnuje uvolňování emocí a zablokovaných energií, úlevu od stresu, celkové léčení, léčení minulých životů a převádění duší.
Jak by mohla mlčet po mnoha vizích nanebevzatých mistrů, andělů a radách, kterých se jí dostalo? Toto je její první kniha napsaná srdcem a duší v naději, že řekne světu o svých prožitcích, o tom, že její život je nyní transformovaný a naplněný. Obyčejný člověk přející si jednoduchost!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vidět je věřit, věřit je vidět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vidět je věřit, věřit je vidět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vidět je věřit, věřit je vidět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vidět je věřit, věřit je vidět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vidět je věřit, věřit je vidět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Vidět je věřit, věřit je vidět