Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn

Kód: 7390804

Úplný název:

Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn (Onstad Katrina):

Autor a popis:

Onstad Katrina, Omega, 304 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.5.2018
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Praktický a velmi potřebný manifest, který si klade za cíl vyšetřit víkendy pro větší radost, kreativitu, produktivitu i úspěch v našich životech.

Úspěšná novinářka Katrin Onstad v knize přehodnocuje roli víkendu v našem životě, které jsou často hektičtější, než pracovní dny – domácí práce, nakupování a samozřejmě práce, protože mnoho lidí si myslí, že musí být na 24/7 online a v pohotovosti, aby byli úspěšní.

Pracujeme mnohem více hodin, než lidé před deseti lety, a co je ještě horší, pracovní hodiny jsou rozloženy do všech sedmi dní, takže nemáme žádný prostor ani čas třeba vyrazit ven, dobít baterky nebo si aspoň v klidu odpočinout. Tím trpí zdravotní stav mnohých z nás, naše osobní kontakty tváří v tvář jsou omezené a produktivita práce klesá. Není to tak dávno, co lidé méně pracovali a více žili – a byla to jedna z největších ctností.

Autorka nabízí strategie, jak získat zpět ztracený volný čas a efektivně skloubit práci a volný čas a tvrdí, že i když budeme pracovat méně hodin v týdnu, naše práce může být mnohem produktivnější a ještě přitom můžeme být zdravější a veselejší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Víkendový efekt - Užijte si svůj volný čas a postavte se čelem kultu přepracovanosti, změn