Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy

Kód: 7211441

Úplný název:

Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy (Steinbach Viktor): Hrdinové nezapomenutelné jízdy

Autor a popis:

Steinbach Viktor, NAVA, 108 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Fotbalisté Viktorie Plzeň se po zkušenosti, kterou udělali v Lize mistrů v roce 2011, předvedli v následující sezoně ve výborném světle také ve druhé klubové soutěži UEFA, Evropské lize. Prohnali se předkoly a ze základní skupiny, v níž byli spolu s Atlétikem Madrid, Academicou Coimbra a Hapoelem Tel Aviv, postoupili z nejvyšší příčky. Následně vyřadili z pohárové Evropy ambiciózní Neapol a jejich jízdu zastavil až turecký velkoklub Fenerbahce Istanbul.

V této publikaci si čtenáři znovu mohou připomenout osobnosti plzeňského mužstva stejně jako nezapomenutelnou pohárovou jízdu, kterou tým vedený trenérským mágem Pavlem Vrbou dal jasně najevo, že na evropské fotbalové scéně hodlá hrát víc než důstojnou roli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Viktoria Plzeň v Evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy