Virtuální počítač

Kód: 2513334

Úplný název:

Virtuální počítač (Šika Michal): Praktická rešení pro domácí uživatele

Autor a popis:

Šika Michal, CPress, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
72 Kč (108 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Zkoušíte rádi nový software, upravujete nastavení svého operačního systému, ale nechcete, aby testování změnilo vaše stávající data? Zkušený autor Michal Šika vám na praktických postupech vhodných i pro úplné začátečníky vysvětlí, jak virtualizovat operační systémy a aplikace.

Zkoušíte rádi nový software, upravujete nastavení svého operačního systému, ale nechcete, aby testování změnilo vaše stávající data? Zkušený autor vám na praktických postupech vhodných i pro úplné začátečníky vysvětlí, jak virtualizovat operační systémy a aplikace.

Tato přelomová publikace vám ukáže, že slova virtualizace se není třeba obávat a že se virtualizace může stát běžnou součástí vaší práce s počítačem. Naučíte se pracovat s virtualizačními nástroji: Microsoft Virtual PC, VirtualBox, VMware Player i VMware Workstation, vytvořit virtuální počítač a nainstalovat do něj Windows nebo Linux. Kromě domácích uživatelů mohou knihu využít také podnikatelé, kteří byli při nákupu nových počítačů nuceni přejít na nový operační systém. Je rovněž určena nadšencům, kteří před časem používali osmibitové počítače (Atari, Commodore) a rádi by si pomocí emulátorů opět zahráli některé starší hry či spustili starší aplikace.

Nahlédnout do Virtuální počítač Nahlédnout do Virtuální počítač

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Virtuální počítač do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Virtuální počítač.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Virtuální počítač (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Virtuální počítač bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Virtuální počítač doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Počítače