Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí)

Kód: 7406091

Úplný název:

Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí) (kol.):

Autor a popis:

Reader´s Digest Výběr, 320 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace LIDÉ A JEJICH SVĚT je další interaktivní publikací z edice Víš, co umíš? Zábavnou formou otázek a odpovědí vás seznámí se všemi národy světa, od tundry přes pampy a prérie, přes pouště a horské vesnice až po největší města zeměkoule. Můžete si také sami, s rodinou nebo s přáteli vyzkoušet své znalosti týkající se národů celého světa.
Kniha ŽIVOT V BĚHU STALETÍ přibližuje bydlení, společenské i manželské vztahy, různá náboženství, zařízení domů, módu, zábavu i obživu lidí v průběhu historicky zaznamenaných civilizací. Také zde naleznete tisíc testových otázek pro zábavné ověření svých znalostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Víš co umíš? - 2 knihy (Lidé a jejich svět + Život v běhu staletí)