Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse

Kód: 8738337

Úplný název:

Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse (kol.): Pruvodce ke zdraví, energii a kráse

Autor a popis:

Grausamovi Iva a Jiří, IFP Publishing, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

IVA GRAUSAMOVÁ je švýcarská občanka českého původu, žijící střídavě v Evropě a Austrálii. Od roku 1996 se začala intenzivně zajímat o výživu a v rámci přednášek o přírodním lékařství se seznámila s knihami dr. Normana W. Walkera, jednoho z nejznámějších lékařů ve Spojených státech amerických, zabývajícím se zdravím a výživou. Prostudovala všechny jeho knihy, které byly vzorem pro mnoho lékařů a výzkumníků. Sama s manželem radikálně změnila životosprávu a nadchla se pro studium přírodní medicíny a výživy.

V rámci poznávacích a studijních cest do USA, Orientu, Austrálie a Nového Zélandu se seznámila s orientální medicínou, především s indickou ajurvédou a čínskou medicínou, která vyzdvihuje primární význam výživy a životosprávy pro lidské zdraví.V australské Canbeře navštěvovala přednášky o orientálním umění, hinduismu, buddhismu, starém čínském učení feng - shui, zároveň semináře jógy a meditace.

Její sedmileté studium vyvrcholilo studijní cestou, kterou podnikla s manželem po Tibetu, kde se v tibetských klášterech zúčastnili semináře o buddhismu a vegetariánské výživě. Rozhovory s tibetskými mnichy motivovaly Ivu k napsání tohoto průvodce.

Tento průvodce vám ukáže, jak můžeme naši vnitřní vitalitu uvolnit v kombinaci s výživou, cvičením, relaxací a intenzivní péčí o naše tělo. Zdraví a krása přichází, když tělo, mysl a duše jsou v perfektní harmonii. Tento názor je kořenem všech léčebných učení amerických indiánů, australských domorodců, čínského taoismu a indické ajurvédy. Když budete dobře vypadat, budete se dobře i cítit.

Tento průvodce by vám měl pomoci dosáhnout vyrovnanosti a vitality ve vašem životě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Vitalita - Průvodce ke zdraví, energii a kráse