Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí

Kód: 7205773

Úplný název:

Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí (Papas Andreas): Zázracný antioxidant pri prevenci a lécbe srdecních chorob, rakoviny a stárnutí

Autor a popis:

Papas Andreas, Pragma, 380 stran, jazyk - čeština, 2001

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
150 Kč (188 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Praktická kniha o účincích vitamínu E, který posiluje imunitní systém a pomáhá při léčení nejrůznějších chorob od srdečních komplikací, alergie, astma atd. Naleznete tu také přehled toho, kde v kterých poživatinách se tento vitamín nachází a jaká je jeho potřebná dávka. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vitamin E. Zázračný antioxidant při prevenci a léčbě srdečních chorob, rakoviny a stárnutí