Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj

Kód: 2491232

Úplný název:

Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj (Steinhaus Markus):

Autor a popis:

Steinhaus Markus, Ikar, 160 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Zábavný živočichopis z pracovní džungle, v níž můžete natrefit na dravce a exoty všeho druhu. U každého tvora najdete základní charakteristiku a podrobnosti o výskytu. Dozvíte se, jaká je jeho typická pozice v týmu, jaké má koníčky a oblíbené činnosti či slabé a silné stránky. Nechybí ani dobré rady, jak s dotyčnými jedinci co nejlépe vycházet, případně kterým exemplářům je lépe se vyhýbat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Vítejte v koleginci - Od myši pořádkumilovné až po dračici sekretářskou – objevte fascinuj