Vládci loutek

Kód: 8645645

Úplný název:

Vládci loutek (Heinlein Robert A.):

Autor a popis:

Heinlein Robert A., Classic, 240 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Nejprve přišly zprávy o přistání létajícího talíře v Iowě. Potom dorazilo oznámení prohlašující celou věc za podvrh. Konec příběhu. Případ uzavřen.
Až na to, že dva agenti nejtajenější zpravodajské agentury americké vlády z místa přistání zmizeli, aniž podali nějaké hlášení. A ztratili se i další čtyři vyslaní později. Takže se do celé věci zapojil šéf rozvědky a dva jeho nejlepší agenti; zjistili, že probíhá invaze parazitických vetřelců, kteří dokážou pouhým dotykem převzít nad člověkem naprostou kontrolu. Co ví ta osoba, vědí také. Ať už si parazité přejí cokoli, lidé to udělají. A již mají pod kontrolou většinu Iowy.
Jedním z agentů, kteří odhalili pravdu, je Sam Cavanaugh. Bohužel jen krátce předtím, než se ho jeden z vetřelců zmocnil a on začal nedobrovolně pracovat pro útočníky. A právě zjistil, že vysoký úředník na Ministerstvu financí je pod kontrolou mimozemšťanů. Vzhledem k tomu, že Ministerstvo financí má pod sebou Tajnou službu, která chrání prezidenta, je porobení celého národa na dosah ruky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vládci loutek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vládci loutek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vládci loutek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vládci loutek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vládci loutek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé