Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň)

Kód: 4204001

Úplný název:

Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň) (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Oldřich Kaiser jako Old Shatterhand a Jiří Lábus jako Vinnetou v parodii na slavné příběhy Karla Maye! Oba tvůrci a spolu s nimi řada dalších známých herců (Martin Dejdar, Otakar Brousek st., Hana Maciuchová, Boris Rösner…) přichází v této humoristické dramatizaci s vlastní verzí známých dobrodružství z Divokého západu. Jak Sam Hawkens přišel o vlasy, jak se Old Shatterhand s Vinnetouem sbratřili nebo jak Vinnetou zemřel, se posluchači dozví na reedici nahrávky z roku 1992. Režie Jan Jiráň.
CD: 47:59 min
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň) .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Vlak do Santa Fe - CD (Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jan Jiráň)