Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada)

Kód: 8759121

Úplný název:

Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Nová škola - DUHA s.r.o., 52 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
95 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
 

Moderní barevná učebnice zpracovaná podle nejnovějších trendů v souladu s RVP ZV, vydaná v rámci edice Čtení s porozuměním. Stejně jako ostatní učebnice této řady je zaměřena na podporu čtenářské gramotnosti .

Cílem učebnice je věku přiměřenou formou usnadnit dětem první setkání s dějinami naší země od pravěku po začátek novověku.

Učebnice je rozčleněna do čtyř kapitol. Za každou z nich je zařazen nápaditý přehled období a opakování se zajímavou formou hodnocení v podobě různých symbolů. Nechybí ani opakování za každou malou kapitolou a závěrečné opakování. Samozřejmostí je klíč k úkolům i opakování.

Texty jsou psány srozumitelnou a jednoduchou formou. Žáci s nimi dokáží pracovat samostatně.

Učebnice zaujme množstvím kreslených i dobových obrázků. Na každé stránce najdou žáci zajímavé úkoly, které často souvisí s učivem jiných předmětů.

Nechybí ani poutavé úryvky z beletrie nebo populárně naučné literatury doplněné úkoly, na kterých si žáci ověří, zda obsahu ukázky porozuměli.

Součástí učebnice jsou také velmi jednoduché a přehledné časové přímky a mapky.

Učebnici doplňuje barevný pracovní sešit. Slouží k procvičování učiva poutavou a zábavnou formou.NOVA4445
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Vlastivěda 4 - České dějiny - Učebnice pro 4. ročník základní školy (Duhová řada)