Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice)

Kód: 7289772

Úplný název:

Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice) (kol.):

Autor a popis:

Kol., NOVÁ ŠKOLA, 64 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
85 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
 

Připravili jsme pro vás učebnice a pracovní sešity pro vyučovací předmět Vlastivěda, které jsou koncipovány v souladu s RVP ZV. Důraz je kladen na provázanost učiva a jeho praktickou využitelnost. Jednotlivé kapitoly kromě učiva obsahují také názorná schémata, fotografie a obrázky. Navíc zahrnují mezipředmětové vazby formou odkazů na korespondující učivo v ostatních učebnicích z řady, průřezová témata, skupinové úkoly, opakovací úkoly, úkoly k zamyšlení, zajímavosti, práci s internetem. Ukázku učebnice si můžete prohlédnout na konci strany. Tyto učebnice jsou zpracovány také interaktivní formou.

Poznejte krásy naší vlasti. S paní učitelkou Vlastivědou se vydejte na putování po České republice. Předností naší učebnice jsou přehledné mapky jednotlivých krajů, přehledné samostatné mapky povrchu, vodstva, zemědělství, průmyslu,… České republiky, ve kterých můžete z ptačí perspektivy snadno pozorovat konkrétní údaje z probíraného učiva.

Naučíte se pracovat s příruční vlastivědnou mapou České republiky, vloženou do každé učebnice. V pravidelných cyklických opakováních se soustřeďte vždy hlavně na svůj kraj v porovnání s ostatními. V průběžně umístěných opakovacích úkolech žáci pracují ve skupině. Zajímavostí učebnice je pozvánka na prázdninové výlety s fotografickou upoutávkou do zajímavých koutů naší vlasti, kterou jsme umístili na konci učebnice. Prohlubte své dovednosti při práci s rejstříkem pojmů. NNS440
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (učebnice)