Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět

Kód: 7235477

Úplný název:

Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět (kol.): Clovek a jeho svet

Autor a popis:

SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 80 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
114 Kč (125 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nově zpracovaná učebnice je v souladu s RVP. I tak si ale zachovává standardní strukturu klasické učebnice, na které jsou školy od našeho nakladatelství zvyklé.
Učebnice zpracovává část učiva z oblasti ČLOVĚK A JEHO SVĚT - tematické okruhy Místo, kde žijeme, Lidé kolem nás a Lidé a čas. Je tedy rozčleněna do tří základních částí a dále do dílčích kapitol.
Graficky a didakticky jsou stránky rozdělené na dvě části, postranní barevný pruh obsahuje zajímavosti a rozšiřující učivo, v hlavní ploše stránky je šedým podtiskem zvýrazněno základní učivo.
Text základního učiva doplňují otázky, úkoly a shrnutí (A CO JE DŮLEŽITÉ?) za každou kapitolou. Na konci učebnice je vědomostní a sebehodnotící test, jeho výsledky jsou uvedeny na rubu titulního listu učebnice.
V závěru učebnice je složená a pevně všitá velká mapa České republiky, aby měli žáci základní kartografi cký materiál vždy po ruce. Mapa je zjednodušená, konstruovaná výhradně pro využití ve vlastivědě. Cílem bylo, aby byla mapa přehledná a neobsahovala informace, které jsou pro tento věk žáka a tento obsah učiva nadbytečné.
Pracovní sešit rozšiřuje samostatné aktivity žáka, obsahuje úkoly nad rámec tradiční standardní učebnice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Vlastivěda pro 5.ročník základní školy - Člověk a jeho svět