Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků

Kód: 7357669

Úplný název:

Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků (Čáp Jiří): 134 otázek & odpovedí z praxe

Autor a popis:

Čáp Jiří, Wolters Kluwer, 232 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
185 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vlastnictví bytů, činnost společenství vlastníků jednotek a správa domu, převody vlastnictví jednotek, práva a povinnosti vlastníků jednotek a vše, co s touto problematikou souvisí je z hlediska právní úpravy předmětem zákona o vlastnictví bytů. Současně vlastníci jednotek a společenství přicházejí do styku s řadou dalších zákonů - například občanským zákoníkem, katastrálními předpisy, stavebním zákonem apod.

Kromě toho je nutné znát právní úpravu převodů bytů či nebytových prostor z družstev do osobního vlastnictví.

Komplikovanost právní úpravy vlastnictví bytů i proto přináší značné množství otázek, na něž ne vždy lze najít odpověď v zákoně.

Tato publikace obsahuje nejčastěji pokládané dotazy v praxi, vybrané na základě poradenské činnosti autora a jeho participaci na odborných diskuzích a legislativní činnosti.

Čtenáři se v publikaci dozví například odpovědi na otázky z oblasti vzniku společenství vlastníků, rozhodování společenství vlastníků, řešení péče o společné části domu, dále také z oblasti převodů bytů do osobního vlastnictví a také z oblasti rozhodování společenství vlastníků atd.

Publikace je určena všem, kteří vlastní byt nebo jsou členy družstva, tedy nejen členům výborů společenství vlastníků či představenstev družstev. Je určena všem, kteří přistupují ke svému vlastnictví odpovědně a chtějí znát svá práva a povinnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků