Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete

Kód: 2002339

Úplný název:

Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete (Jacobsová Ingeborg): Neuveritelný životní príbeh východopruského devcete Liesabeth Otto

Autor a popis:

Jacobsová Ingeborg, Academia, 312 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
248 Kč (355 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Co všechno zažila Liesabeth Ottová, Němka z Východních Prus, která se po válce v sedmi letech ztratila zbytku své rodiny? Ocitla se v Litvě, toulala se po kraji, žebrala, kradla nebo vypomáhala u sedláků. Protloukala se stejně jako mnoho jiných německých „vlčích dětí“, které v důsledku války přišly o rodiče a skončily jako bezprizorní v Litvě, Lotyšsku či Bělorusku. Vyhnula se transportům zbylých Němců z těchto končin do sovětské zóny Německa, následoval dětský nápravný tábor, lágr pro dospělé, život na Sibiři až po finální zakotvení v Německu. Otevřený a dramatický příběh v ich-formě o tom, jak Liesabeth hledá své kořeny, domov, rodinu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Vlčí dítě - Neuvěřitelný životní příběh východopruského děvčete