Vlci u našich dveří

Kód: 8775704

Úplný název:

Vlci u našich dveří (kol.):

Autor a popis:

Dutcherovi James a Jamie, Manfull James,, Élysion, 208 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
385 Kč (560 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Vlci živí lidskou představivost již celá staletí. Do obecného povědomí se vryl jejich obraz jako nemilosrdných dravců a bytostí temnoty. Aby tento mylný názor opravili, strávili Jim a Jamie Dutcherovi šest let ve stanovém táboře na samém okraji divočiny ve státě Idaho, kde žili a filmovali uprostřed vlčí smečky. Nyní se rozhodli podělit se o své zážitky v této strhující a lyrické vzpomínkové knize. 
Vlci jsou tak chytří a nepolapitelní, že jsou-li zblízka pozorováni lidmi, změní své chování. Tím, že Dutcherovi navázali kontakt se členy smečky již v jejich nejútlejším věku, získali si jejich důvěru a mohli je pozorovat tak, jak se to podařilo jen málokomu. A to, co viděli, bylo více než pozoruhodné: složitý vlčí charakter zaměřený na rodinný život, hry a silné vzájemné svazky. 
Kniha Vlci u našich dveří ale není jen odhalením zákulisí filmového dokumentu nebo popisem zvířecího chování. Je to příběh dvou lidí, které k sobě svedla láska k divoké přírodě a které stmeluje vzájemná důvěra. Líčí jejich boj o přežití projektu tváří v tvář lesním požárům, ničivým útokům pumy, chladu a neustálým sporům, které se kolem problému vlků vznášejí.
Jejich vyprávění je humorné a dojemné zároveň a odhaluje překvapivá zákoutí vlčí povahy. Otevírá okno do života těchto podivuhodných tvorů, ale nabízí i nový pohled na nás samotné.


 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vlci u našich dveří do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vlci u našich dveří.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vlci u našich dveří (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vlci u našich dveří bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vlci u našich dveří doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Vlci u našich dveří