Vlk z Wall Streetu

Kód: 7376113

Úplný název:

Vlk z Wall Streetu (Belfort Jordan):

Autor a popis:

Belfort Jordan, Olympia, 440 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ve dne vydělával tisíce dolarů za minutu. Noci prožíval tak rychle a naplno, jak jen mohl - na drogách a sexu. Nenapodobitelným stylem líčí svůj příběh osudem pronásledovaný génius, jenž byl pojmenován Vlk z Wall Streetu.
Jordan Belfort založil v devadesátých letech nechvalně známou investiční společnost Stratton Oakmont a stal se nejvykřičenějším jménem ve světě amerických financí: brilantní, potměšilý makléřský sekerník, který vyvedl nadšený zástup stoupenců z divoké plavby kaňony Wall Streetu do pevné instituce na Long Islandu. V této neuvěřitelné a vtipné autobiografii Belfort vypráví příběh o chtivosti, moci a výstřednostech, které si nikdo neumí představit.
Od bouřlivého vztahu, který Belfort prožívá se svou ženou-modelkou, jejich společné bláznivé domácnosti včetně dvou malých dětí, dvaadvaceti zaměstnanců, páru bodyguardů a všude namontovaných skrytých kamer, k nespoutanému způsobu oficiálního života - zde je neobyčejný příběh obyčejného chlápka, který začal s kšeftováním s italskou zmrzlinou v šestnácti a dopracoval se ke stovkám milionů. Dokud to všechno nezkrachovalo...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vlk z Wall Streetu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vlk z Wall Streetu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vlk z Wall Streetu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vlk z Wall Streetu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vlk z Wall Streetu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie