Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory

Kód: 2472319

Úplný název:

Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory (Navrátil Leoš): pro nelékarské zdravotnické obory

Autor a popis:

Navrátil a kolektiv Leoš, Grada, 424 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
365 Kč (429 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice je určena všem studentům bakalářského studia lékařských a zdravotně sociálních fakult a vyšších odborných škol se zdravotnickým zaměřením. Publikace je specificky pojata pro absolventy všech nelékařských oborů, kteří musí znát etiologii, projevy a diagnostiku jednotlivých patologických stavů z pohledu buď diagnostika (u studijních oborů zaměřených na diagnostické metody jako je zdravotnický laborant či radiologický asistent) nebo terapeuta pracujícího pod přímým nebo metodickým vedením lékaře (u studijních oborů fyzioterapeut, záchranář, porodní asistentka, nutriční asistent a dalších). Dovednosti a znalosti, které po prostudování učebnice studenti získají, jim nejen pomohou poskytovat kvalitní péči pacientům, ale také stát se rovnocennými členy zdravotnického týmu.Členové autorského kolektivu jsou vysoce erudovaní odborníci, kteří se podílí na výuce výše zmiňovaných zdravotnických profesionálů. Publikace skvěle zvládá výklad i složité problematiky takovým didaktickým způsobem, aby pro čtenáře byl text přínosem a stal se základem pro splnění požadovaných znalostí.Učebnice je rozdělena podle jednotlivých disciplín vnitřního lékařství a doplněna o základní informace z interní propedeutiky, dále o přehled symptomů a syndromů a základy krizového řízení ve zdravotnictví. Text doplňují grafy, tabulky, obrázky i fotografie.

Nahlédnout do Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory Nahlédnout do Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vnitřní lékařství pro nelékařské zdravotnické obory