Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí

Kód: 7281186

Úplný název:

Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí (Thurman Robert): O živote, o svobode a o tom, jak získat opravdové štestí

Autor a popis:

Thurman Robert, Eminent, 226 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Vnitřní revoluce se zabývá možnostmi obnovy světa prostřednictvím duchovní revoluce. Nabízí alternativu k našemu technologicky chápanému pokroku, pod jehož vlivem se vyvíjí vše - kromě nás samých. Její autor je skutečně výjimečnou osobností. Začátkem 60. let minulého století strávil pět let v klášteře tibetských buddhistických mnichů v indické Dharamsale. Stal se prvním Američanem, který byl vysvěcen na mnicha - a později zároveň prvním řádným vysokoškolským učitelem buddhismu v USA. Dokonalá znalost obou prostředí mu umožnila napsání knihy, nabízející vnitřní spirituální proměnu všech lidí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Vnitřní revoluce - O životě, o svobodě a o tom, jak získat opravdové štěstí