Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung

Kód: 7336822

Úplný název:

Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung (Chia Mantak, Li Juan): Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ti Cchi-kung

Autor a popis:

Chia Mantak, Li Juan,, Fontána, 304 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
260 Kč (378 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Taoističtí adepti vyvinuli tchaj-ťi jako bojové umění a současně jako způsob kultivace fyzického, energetického a duchovního těla. Stejně jako u všech taoistických cvičení je jeho hlavním cílem vytvořit spojení se základní energií, která je prapůvodem veškerého života: čchi. Až do začátku dvacátého století bylo tchaj-ťi tajným uměním, které se předávalo pouze v rámci pevně semknuté struktury rodiny a věrných žáků. I navzdory rostoucí popularitě tchaj-ťi jakožto bojového umění a cvičení pro zdraví jsou mnohé z jeho základních vnitřních praktik ještě i dnes neznáme. Autoři knihy názorně ukazují, jaký je vztah vnitřní struktury tchaj-ťi vůči absorpci, transformaci a cirkulaci tří sil, které oživují všechen život - univerzální síly, kosmické síly a zemské síly -, a současně tak odhalují principy a praktiky potřebné pro získání celého spektra fyzických, psychických a duchovních přínosů, které vám může tchaj-ťi přinést. (zvládnutí klasických forem tchaj-ťi čchi-kungu)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Vnitřní struktura Tchaj-Ťi - Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung