Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD

Kód: 2474622

Úplný název:

Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD (Neščáková Libuše, Marelová Lucie): Krok za krokem, s CD-ROMem

Autor a popis:

Neščáková Libuše, Marelová Lucie,, Grada, 248 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
246 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Personalista a manažer se ve své každodenní praxi velmi často zabývá tvorbou vnitrofiremních závazných předpisů, které upravují vztah zaměstnanec - zaměstnavatel. V praxi však stále vnikají mnohá pochybení, zbytečné spory a v důsledku toho i žaloby. Nechte se přehledně provézt touto problematikou, pochopíte provázanost zákoníku práce s běžnou personální a řídící praxí. Publikace se snaží objektivně reagovat na běžnou firemní praxi. Aplikuje zákonná ustanovení pracovního práva na praktických ukázkách a také pomocí široké škály vzorových formulářů a dokumentů, které jsou ihned k použití na přiloženém CD. Účelem publikace však není poskytnout čtenáři plnou citaci zákona s komentářem. Její předností je především maximální provázanost s bohatou manažerskou, právní a lektorskou praxí autorek a se zkušenostmi při uplatnění těchto poznatků v rámci tvorby pracovněprávních dokumentů zaměstnavatele.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony krok za krokem + CD