Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň!

Kód: 7500144

Úplný název:

Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň! (Batmanghelidj F.): Nejste nemocní, máte jen žízen!

Autor a popis:

Batmanghelidj F., Maitrea, 242 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
231 Kč (335 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Průkopnický lékař a uznávaný autor knihy Jak vaše tělo volá po vodě (Your Body’s Many Cries for Water) ukazuje na základě více než dvacetiletého klinického a vědeckého výzkumu funkce vody v těle, jak voda dokáže pomoci při obrovském množství zdravotních problémů. Upravením příjmu tekutin a soli můžete léčit a předcházet řadě nemocí, vyhnout se užívání drahých léků na předpis a těšit se plně obnovenému zdraví. Poznejte, jak důležitou roli hraje voda při následujících i mnoha dalších zdravotních potížích a onemocněních: ONEMOCNĚNÍ SRDCE A MOZKOVÁ MRTVICE - voda je nepostradatelným pomocníkem v prevenci ucpávání arterií v srdci a mozku INFEKCE - voda může zvýšit účinnost imunitního systému při boji s infekcemi a rakovinotvornými buňkami DEPRESE - voda napomáhá tělu přirozeně doplňovat přísun neurotransmiteru serotoninu PORUCHY SPÁNKU - voda je nezbytná k vytváření přirozeného spánkového regulátoru, melatoninu NEDOSTATEK ENERGIE - v každé tělesné buňce generuje voda elektrickou a magnetickou energii, a tak zajišťuje přirozený přísun energie ZÁVISLOST - voda může pomoci odstranit závislost na kofeinu, alkoholu a některých drogách OSTEOPORÓZA - voda podporuje pevné utváření kostí LEUKÉMIE A LYMFOM - voda normalizuje systémy krvetvorby, které mohou napomáhat při prevenci mnoha forem rakoviny PORUCHA POZORNOSTI - v dostatečně hydratovaném mozku je zajištěn neustálý přísun energie pro vtištění nových informací do paměťových buněk.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň! (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Voda zdravá, léčivá, životadárná - Nejste nemocní, máte jen žízeň!