Volnost - Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život

Kód: 7390805

Úplný název:

Volnost - Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život (Slade Emma): Cesta z banky do Bhútánu a k buddhismu, která mi změnila život

Autor a popis:

Slade Emma, Omega, 288 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 31.1.2018
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život

Emma Slade byla vysoce postavenou analytičkou velké investiční banky, když byla na služební cestě v Jakartě unesena z hotelu a vzata jako rukojmí. Myslela si, že měla velké štěstí, když ve zdraví vyvázla, ale v průběhu následujících týdnů a měsíců se finanční trhy výrazně propadly a Emma byla náhle bez práce, bez peněz a navíc se nedokázala zbavit traumatu.

Její pohled na život se zásadně změnil a ona se pustila na duchovní cestu, objevila léčivou sílu jógy a odcestovala do Bhútánu, kde začala žít mírumilovný duchovní život.

Z hektického života velkoměsta do ticha himálajských hor Bhútánu, Inspirující pravdivý příběh Emmina života se všemu extrémy: vyčerpávající práce, cestování, duchovno, buddhismus, vztahy a hlavně základní otázka – co to znamená žít smysluplný život?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Volnost - Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Volnost - Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Volnost - Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Volnost - Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Volnost - Pouť z banky k buddhismu do Bhútánu, která mi změnila život