Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé

Kód: 1031232

Úplný název:

Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé (Cimrman Jára):

Autor a popis:

Cimrman Jára, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
124 Kč (158 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

V luxusně zařízeném salonním coupé mezinárodního rychlíku cestují tři pasažéři: slavný český policejní inspektor Trachta, průmyslník Meyer, který vyrábí všechno pro zahřátí (kožichy, rum, šamotové cihly), a továrník Bierhanzel, výrobce masti pro houstnutí vlasů. Ve stanici Istanbul přibude k této trojici inspektorův žák, policejní praktikant Jindřich Hlaváček, dokončující svou diplomovou práci o vlakové kriminalistice. Cesta probíhá klidně až do chvíle, kdy továrníka Bierhanzela rozbolí zub. Vlakový steward - jakýsi konduktér pro boháče - přispěchá se šlapací vrtačkou a továrník se po zákroku cítí mnohem lépe. Záhy bolest pomine úplně, neboť Bierhanzel zemře. Takto efektně otevřel Jára Cimrman svou detektivní hru "Vražda v salónním coupé", v níž zúročil své zkušenosti z policejní služby na vídeňské "čtyřce". O jeho kriminální a kriminalistické kariéře nás poučí série fundovaných přednášek, polemizujících s rakouským středoškolským profesorem E. Fiedlerem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Divadlo J.C. - Vražda v salónním coupé