Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela

Kód: 8752509

Úplný název:

Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela (Martineau Pierre):

Autor a popis:

Martineau Pierre, Radomír Fiksa, 256 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
177 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ve chvíli, kdy mu bylo patnáct let, Serge Quesnel už věděl, pro koho chce pracovat: pro Pekelné anděly, Aby si ho všimli, vydal se na životní cestu plnou krádeží a zabíjení, která ho dovedla za mříže – a k pracovní nabídce od Pekelných andělů z pobočky v Trois-Rivieres, vedené Louisem „Melou“ Royem. Andělé dali Quesnelovi pocit, že někam patří, který hledal – a kontrakty, aby eliminoval několik jejich nepřátel. Celkově zavraždil pět mužů. Když byl Quesnel zrazen jeho starým kamarádem, neměl jinou možnost, než prodat svoje „bratry“ ve výhodné výměně za novou totožnost a zkrácený čas ve vězení. Nyní Quesnel vypráví novináři Pierru Martineau s mrazicí detailností svůj příběh plný násilí a zrady. Výsledná kronika je moderní zločineckou klasikou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Vraždil jsem pro Hells Angels - Pravdivý příběh Serge Quesnela