Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat

Kód: 2474351

Úplný název:

Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat (Burešová Pavla, Pavloušek Pavel): ... a nemáte se koho zeptat

Autor a popis:

Burešová Pavla, Pavloušek Pavel, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Určitě jste často na rozpacích, zda právě ochutnáváte dobré, nebo špatné víno. Podle etikety to obvykle nepoznáte. Možná ani nevíte, jak víno správně uchovávat, podávat a jak ho harmonicky skloubit s určitým typem jídla. Kniha vám odpoví nejen na tyto, ale i na spoustu jiných otázek, které vás napadnou při pití tohoto lahodného nápoje a na které se zpravidla nemáte koho zeptat. Potěší každého, kdo začíná s poznáváním vína nebo si chce rozšířit své znalosti. Umožní navíc rozeznávat jeho vlastnosti, rozlišovat kvalitu a lépe se orientovat na neustále se zvětšujícím trhu domácích a zahraničních vín. Víno je zde představeno jako fenomenální nápoj, jehož výsledná chuť závisí už na způsobu pěstování révy vinné ve vinici, na klimatu, půdě a na tom, jak ji dotvářejí vinaři při výrobě. Autoři vycházejí ze svých odborných, pedagogických a vědeckých zkušeností, které prostřednictvím této knížky předávají začínajícím milovníkům vína.

Nahlédnout do Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat Nahlédnout do Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Vše, co byste měli vědět o víně....a nemáte se koho zeptat