Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD

Kód: 4205162

Úplný název:

Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Velká směs českých písniček pro šedesátníky plná velkých šlágrů 60. let. Speciálně sestavený mix hitů v podání tanečního orchestru a jeho sólistů spolehlivě rozjede nejen narozeninovou oslavu. Nepřetržitý proud písniček plných nostalgie a vzpomínek na "zlaté časy" rozjede a rozšoupne spolehlivě náladu každého večírku a párty ale i příjemného setkání s rodinou či přáteli. Hudební blahopřání je tím nejlepším a nejoriginálnějším dárkem jaký můžeme dát. Obal je zpracován jako opravdové blahopřání, kam můžete vepsat své osobní věnování a dárek tak bude trvale připomínat báječnou atmosféru a srandu na jubileu oslavence či jiných vydařených oslavách a akcích. Co víc si přát, co lepšího dát?
Celkový čas: 00:39:48
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Vše nejlepší k narozeninám! 60 - Hudební blahopřání - CD