Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví

Kód: 7205886

Úplný název:

Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví (Felix Clara): Odpovedi na základní otázky týkající se mastných kyselin typu omega-3, proc je potrebujeme, v jakém množství a mnohem více informací

Autor a popis:

Pragma, 112 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
39 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Se vzrůstající popularitou doplňků výživných látek stále více lidí hledá přesné a včasné informace, jak za pomoci nutričních látek zlepšit kvalitu svého života. Tato publikace byla pro vás připravena se záměrem co nejlépe vysvětlit a přiblížit úspěšně provedené výzkumy a studie. Naleznete zde snadné, lehce pochopitelné odpovědi na všechny nejběžnější dotazy týkající se jednotlivých suplementů (doplňků). Jaká množství byste měli užívat? Jak vám pomohou? Tato kniha vám pomůže vše utřídit. Ano, je to pravda. I když bychom se vysokotučné stravě měli vyhnout, určité tuky – včetně tuků typu omega-3 – jsou pro zdraví nezbytné a hrají rozhodující roli v ochraně proti nemocem, artritidou a cukrovkou počínaje a srdečními chorobami a rakovinou konče. Tato kniha byla napsána s úmyslem zabránit stále přetrvávajícím dezinformacím, jež se týkají tuků, a poskytnout odpovědi, které potřebujete k upevnění svého zdraví za pomoci tuků typu omega-3. Vždyť přece znalost správných odpovědí vede k dobrému zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vše o tucích typu omega-3 - otázky a odpovědi - Pragma o zdraví