Vše pro lásku!

Kód: 7303493

Úplný název:

Vše pro lásku! (Kleypas Lisa):

Autor a popis:

Kleypas Lisa, Domino, 250 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rafe Bowman, bratr dvou čekanek a syn úspěšného amerického průmyslníka, by velice rád převzal vládu nad evropskými podniky svého otce. Svérázný starý pán si ovšem klade jako podmínku, že se syn ožení s anglickou aristokratkou. Jednu mu dokonce přímo doporučí: Natálii Blandfordovou.
Protože však čtveřice bývalých čekanek nechce nic ponechat náhodě, rozhodnou se milou Natálii prověřit. Jako zdroj hodnověrných informací jim má posloužit Natáliina neurozená společnice Hannah, která od samého počátku zastává názor, že se Rafe pro její chráněnku vůbec nehodí. Nejenže se neumí chovat ve vznešené společnosti, ale dokonce si dovolil Hannah políbit. Taková troufalost!
Naproti tomu Natálie je svým nastávajícím nadšená a nepokrytě ho svádí. Otázkou ovšem zůstává, jestli se Rafeovi její nadbíhání zamlouvá… Nevolá ho hlas srdce jinam, k dívce mnohem zdrženlivější, ač neurozené? Neodradí ho otcova hrozba, že pokud nevyžení šlechtický titul, bude vyděděn? Z této zapeklité situace mu mohou pomoci jedině bývalé čekanky. Ostatně byly to ony, kdo vymyslel heslo Vše pro lásku!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vše pro lásku! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vše pro lásku!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vše pro lásku! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vše pro lásku! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vše pro lásku! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy