Vše pro lásku

Kód: 7461268

Úplný název:

Vše pro lásku (Scanlan Patricia):

Autor a popis:

Scanlan Patricia, BB/art, 376 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
233 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bude jim to vždycky klapat?

Barry a Aimee navzájem skrývají svá tajemství a potýkají se s nesnázemi: jejich dospívající dcera nechce jíst a odmítá připustit, že by s ní mělo být něco v nepořádku. Barryho dcera z prvního manželství se teprve nedávno provdala, ale už má trable. A na cestě je další dítě, s nímž Barry a Aimee nepočítali.

Tam, kde láska oknem přiletí, mohou působit spoustu potíží exmanželky.

A Marianna jich hodlá působit co nejvíc; rozhodně se jí nelíbí představa, že by si její bývalý manžel odvedl k oltáři svou novou vyvolenou.
Rodinné krize, vášně, tragédie a ozdravná síla lásky - jiskrný nový román Patricie Scanlan, prodchnutý vlídným porozuměním, se vrací k postavám z předchozích dvou knih, Odpusť a zapomeň a Šťastní až navěky?, a dovádí jejich příběhy k triumfálnímu závěru.

Máte-li štěstí, ve vašem životě se vyskytují přátelé, kteří vás znají skrz naskrz a stojí při vás v dobrém i ve zlém. Přátelé, s nimiž můžete být zcela sami sebou, sdílet s nimi radosti i strasti, smát se s nimi a vědět, že s vámi soucítí. Chápou vaše roztrpčení, když si musíte nasazovat brýle, abyste přečetli jídelníček, psát si poznámky, abyste nezapomněli, cože to máte udělat, a přestat nosit střevíce na vysokých podpatcích, protože to nestojí za ty příšerně otlačené nohy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vše pro lásku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vše pro lásku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vše pro lásku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vše pro lásku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vše pro lásku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy